USB sluchátka představují revoluční vynález nejen pro nevidomé správce operačních systémů
Přidal/a Janusz Chmiel dne July 15 2011 16:25:59

Novinka

USB sluchátka představují revoluční řešení nejen pro nevidomé správce operačních systémů

Milí přátelé, milí čtenáři stránek Skolanet.cz

S potěšením Vám oznamuji, že se na trhu nalézá produkt, jenž může pomoci mnoha nejen nevidomým uživatelům a správcům systému. A o jakém pokladě tu hovořím? O USB sluchátkách, o USB headsets Anglicky.

Jedná se o produkt, jenž představuje integrované čipy pro podporu všech služeb, které jinak podporuje zvuková karta. Na rozdíl od zvukové karty však máte jako reproduktor malá sluchátka. Součástí USB sluchátek může být i mikrofon, jenž lze použít i pro účely provozování hovorů v programu Skype. USB sluchátka jsou univerzálním zvukovým zařízením, které je přímo podporováno operačním systémem Windows XP bez nutnosti vlastnit instalační média od výrobce tohoto zařízení. Není dokonce ani nutné stahovat ovladače USB sluchátek ze stránek výrobce. Proto je toto zařízení velmi rychle použitelné, navíc obsahují USB sluchátka i regulátor hlasitosti, jenž bývá umístěn přímo na USB kabelu.

Získáte tak univerzální zvukovou kartu, pro jejíž provoz postačí systém Windows XP nebo novější operační systém firmy Microsoft. A tato USB sluchátka je možné používat i s celou řadou linuxových distribucí.