Přihlášení

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Tým Lektorů

Ing. Adéla Kolouchová
Milan Kypr, tester
Hanka Najtová, ECDL
Ing. Tomáš Fajt, tester
Vladimír Pištěcký, ECDL
Stefan Vorálek
Boris Dvořáček, metodik

Rychlé info

Pro přidání zprávy do Rychlého infa, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.

Odkazy

Historie významných počítačových firem (3)
Kategorie obsahuje odkazy na odborné články, které se zabývají historií nejvýznamnějších počítačových firem z celého světa.
Návody pro zlepšování paměti a zlepšování soustředění (3)
Návštěvníci zde naleznou odkazy na zajímavé články popisující postupy, jimiž je možné zlepšovat paměť, zlepšovat soustředění a celkově zlepšit schopnost spracování a práci s informacemi. Rady jsou ideální pro účastníky školení, které organizace Deep realizuje.
Různé užitečné online Internetové služby (5)
Kategorie bude obsahovat odkazy na poskytovatele rozmanitých služeb, mezi něž patří úprava na server odeslaných obrázků, převod .pdf souborů do jiných formátů. Jedná se o online služby, které fungují tak, že upravují od uživatele přijatý obsah, jenž jim uživatel dobrovolně poskytuje a jsou na servery poskytovatelů služeb odesílány z uživatelova PC.
Služby pro uchovávání souborů (7)
Naleznete zde přímé odkazy na domovské stránky rozmanitých služeb, které můžete použít k uchovávání a výměně souborů prostřednictvím sítě Internet. Ke každému odkazu bude připojena charakteristika služby včetně její zpolehlivosti.
Stránky určené pokročilým uživatelům a správcům operačních systémů (3)
V kategorii budou uváděny odkazy na stránky, které se věnují problematice správy operačních systémů společnosti Microsoft. Údaje na stránkách, na něž budu v této kategorii odkazovat by měli využívat pouze silně pokročilí uživatelé a správci operačních systémů. Při neodborném používání aplikací a dat, které může uživatel získat na stránkách, na něž budu odkazovat může vézt k požkození instalace operačního systému. Proto prosím využívejte těchto informací odpovědným způsobem.
Vygenerované za: 0.10 sekund
3,244,905 návštěv